O mnie

Dr Anna Butowska

Dr Butowska
Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, absolwentką Studiów Podyplomowych dla Lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii na GWSH w Katowicach.
Jestem trenerem lekarzy i kosmetologów w zakresie pilingów chemicznych. Jestem aktywnym członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL), Polskiego Towarzystwa Mezoterapii oraz Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej­ Anti­Ageing (PSAAM i ESAAM).

Swoją przygodę z medycyną estetyczną zaczęłam w 2005 roku, a ta przygoda od tamtej pory stała się moją pasją. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w gabinetach medycyny estetycznej w Szczecinie, później przeniosłam się do Gdańska, pracowałam w gabinecie medycyny estetycznej Estetica w Sopocie,w Klinice Art Oral w Sopocie, w gabinecie medycyny estetycznej Aura w Gdańsku.

Obecnie pracuję w gabinecie medycyny estetycznej Jacques Andre’ w Gdańsku, oraz prowadzę swój własny gabinet medycyny estetycznej przy Klinice Kurban.

Jestem autorką licznych publikacji do magazynów ,,Wysokie obcasy” oraz  ,,Live&Travel ”.Stale, konsekwentnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kursach praktycznych organizowanych przez renomowane ośrodki szkoleniowe z zakresu medycyny estetycznej oraz holistycznej terapii Anti­Ageing.

 

Zaufały mi tysiące pacjentek z Polski i z zagranicy.

 

 

Certyfikaty

OFERTA SPECJALNA

BLOG